Apie mus

 Transporto-ekspedicinė įmonė UAB“Adro-Trans“ buvo įkurta 2007 m. Pagrindinė įmonės veikla yra krovinių gabenimo tarptautiniais organizavimas maršrutais iš Vakarų ir Centrinės Europos į Baltijos, NVS šalis bei Aziją.

Nors „Adro-Trans“ vykdomoje veikloje dominuoja krovinių gabenimo organizavimas autotransportu,  tačiau taip pat organizuojami krovinių pervežimai ir kitomis transporto rūšimis – jūrų ir oro transportu, geležinkeliais.

UAB „Adro-Trans“ naudojasi paslaugomis Baltijos šalių, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų įmonių, su kuriomis yra sudarytos ilgalaikio bendradarbiavimo sutartys. Visi partneriai – kompanijos, teikiančios krovinių transportavimo paslaugas – turi CMR draudimą.

Per  „Adro-Trans“ gyvavimo metus įmonės kolektyvas įgavo patirties ir žinių, reikalingų efektyviam krovinių gabenimo procesui užtikrinti, bei išvystė įgūdžius, padedančius operatyviai spręsti iškylančias problemas ir šalinti nesklandumus.

Pagrindinis mūsų tikslas – teikti aukštos kokybės krovinių transportavimo paslaugas. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, grindžiamo abipuse pagarba ir atsakomybe.